BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Tłumaczenia

Zgodnie z normą dotyczącą świadczenia usług tłumaczeniowych (PN-EN 15038) oferujemy usługę złożoną z trzech etapów (tłumaczenie, redakcja, weryfikacja), jednak dla Państwa wygody proponujemy trzy odrębne usługi, odpowiadające poszczególnym etapom: tłumaczenie, tłumaczenie z redakcją oraz tłumaczenie z weryfikacją. W zależności od przeznaczenia tekstu doradzimy Państwu, z której z tych usług skorzystać.

  • Tłumaczenie

Tłumacz przekłada tekst z języka źródłowego na język docelowy, sprawdza, czy prawidłowo oddał znaczenie, czy nie ma opuszczeń i błędów oraz czy spełnił wymagania określone przez klienta i w razie potrzeby nanosi stosowne poprawki.

  • Tłumaczenie z redakcją

Przetłumaczony tekst trafia do redaktora, który sprawdza tekst docelowy (bez porównywania z tekstem źródłowym) pod kątem jego przeznaczenia, języka i stylu oraz poszanowania konwencji obowiązujących w danej branży.

  • Tłumaczenie z weryfikacją

Tłumaczenie z weryfikacją (pakiet profesjonalny) ma wszystkie zalety tłumaczenia specjalistycznego i weryfikacji. Przetłumaczony tekst zostaje przesłany do nas, gdzie weryfikator analizuje go i dokładnie sprawdza pod kątem osiągnięcia zamierzonego celu; porównuje tekst źródłowy z docelowym pod względem zgodności merytorycznej, spójności terminologicznej, rejestru językowego i stylu.

  • Tłumaczenie przysięgłe

Jeżeli mają Państwo tekst źródłowy, którego przekład musi być poświadczony przez tłumacza przysięgłego, to polecamy tłumaczenie przysięgłe. Takie usługi wykonują współpracujący z nami tłumacze, zgodnie z ustawą z dnia 25 listopada 2004 r. o zawodzie tłumacza przysięgłego.

                         Więcej dowiedzieć się o naszych Usługach, można poprzez kontakt telefoniczny z naszym Biurem +48 17 710 5051 lub drogą elektroniczną - biuro@euro-consult.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
REJESTRACJA SP. Z O.O. (SPÓŁKI)Rejestracja Spółki w trybie S24 oraz w trybie standardowym na terytorium Polski, zgodnie z regułami i normami, określonymi przepisami prawa polskiego. Otwarcie Sp. z o.o. (Spolka z o.o.) na terytorium Polski nadaje założycielom możliwość prowadzić dowolną działalność gospodarczą, która nie jest sprzeczna z prawem RP. Rejestracja Sp. z o.o. w trybie S24 - jest najpopularniejsza, najbardziej korzystną formą rejestracji firmy na terytorium Polski.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51