BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe "Euro-Consult" 

Spółka finansowo - prawna " Euro Consult " pomyślnie pełni swoją działalność od 2013 roku, świadcząc  usługi Biurа rachunkowego w Krakowie, Rzeszowie oraz Leżajsku .

Eksperci naszego Biura rachunkowego we wszystkich filiach firmy "Euro-Consult" mają wiedzę w zakresie ekonomicznego prawa polskiego oraz gwarantowane konsultacje praktyczne w zakresie prowadzenia działalności firmy. 

Spółka finansowo - prawna " Euro Consult " jest zawsze otwarta na współpracę  nie tylko w Krakowie i Rzeszowie, ale w całej Polsce. 

Filie Biurа rachunkowego "Euro-Consult" udzielają pomocy w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z księgowością, finansami, a także podatkami. Założenie własnej firmy wymaga znacznego wysiłku. Lecz nie mniej ważnym momentem jest prawidłowe funkcjonowanie  nowo powstałego przedsiębiorstwa. 

W wyniku długoterminowej działalności praktycznej, eksperci Biurа rachunkowego "Euro Consult" wybrali dla klientów optymalne formy obsługi księgowej, które w całości i bez zbędnych kosztów zabezpieczą klientowi poprawną i jakościową obsługę firmy. Powierzywszy naszym ekspertom firmę  potrafią Państwo w ustalonych terminach i prawidłowym trybie rozporządzać dochodami.  Przyjmujemy całą odpowiedzialność za prawidłowe księgowania,  dotrzymanie terminów składania deklaracji  i jakość sprawozdań księgowych, ale i  zobowiązujemy się konsultować z klientem o powstających czy zanoszących się przemianach w opodatkowaniu spółki zależnie od otrzymanego dochodu.

Głównymi kierunkami działania Biura rachunkowego "Euro-Consult" są:

- księgowa ewidencja podatkowa,

- składanie deklaracji podatkowych i  dokumentacji,

- naliczenie płac,

- przygotowanie sprawozdań,

- obsługa składek ZUS.

Żeby powierzyć ekspertom Biurа rachunkowego "Euro-Consult" prowadzenie obsługi księgowej i finansowej firmy, należy podpisać umowę, nie ma koniecznośc podpisywania umowy przez notariusza. 

Biuro rachunkowe "Euro-Consult"

Doradztwo księgowe w Krakowie oraz Rzeszowie.

- Usługi dla działalności indywidualnej i małych przedsiębiorstw (księga przychodów i rozchodów).

- Usługi dla małych, średnich i dużych firm (księgi handlowe) .

- Prowadzimy również usługi z zakresu kadr i płac:

Biuro rachunkowe "Euro-Consult" spełnia kompleksową obsługę księgową firmy, przekazując pełną informację o aktualnym stanie firmy. Eksperci naszego biura przygotują wszystkie dokumenty, konieczne w  obsłudze księgowej firmy nie tylko w Krakowie i Rzeszowie, ale w całej Polsce.

Biuro rachunkowe "Euro-Consult"

Doradztwo podatkowe w Krakowie oraz  Rzeszowie.

Pomagamy naszym Klientom podejmować prawidłowe biznes-decyzje.

Biuro rachunkowe "Euro-Consult" świadczy następujące  usługi:

- analiza i wybór optymalnej formy opodatkowania

- konsultacje aktualnej sytuacji w firmie, 

- przygotowanie oświadczeń na otrzymanie interpretacji indywidualnej

- informowanie klientów o potocznych zmianach w opodatkowaniu

- pomoc w przygotowaniu dokumentów do rejestracji potrzebnych dla otwarcia spółki

- przedstawicielstwo Klienta w organach podatkowych 

Koszt usługi bezpośrednio zależy od trudności i życzeń klienta, w związku z czym każde zapotrzebowanie wyliczamy indywidualnie. Można wysłać  prośbę o obliczenie wartości naszych usług  drogą e-mailową lub skontaktować się telefonicznie. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
BIURO WIRTUALNEPod czas rejestracji własnej działalności, osoba lub firma musi posiadać własny adres, który zostaje wpisany jako jej adres prawny oraz który wskazuje jej faktyczną lokalizację. Pod tym adresem może znajdować się biuro własne, lub biuro wirtualne. Nasza Firma gotowa zaproponować dla Państwa biura wirtualne w miastach - Kraków, Rzeszów i Leżajsk.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51