BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Dla pracodawców

1.

Usługrekrutacji pracowników to jedna z chętniej wybieranych form współpracy z naszym Biurem. Wybieramy dla Państwa wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i pomagamy w jej zatrudnieniu. Dobór pracowników jest oparty o wielostopniową selekcję, dzięki której upewniamy się, że umiejętności kandydatów będą pokrywać się z Państwa wymaganiami. Po akceptacji kandydatów przez Państwa trzymamy rękę na pulsie, aby przyszli pracownicy otrzymali niezbędne dokumenty (w tym wizę oraz pozwolenie na pracę), a także by bezpiecznie dotarli do Państwa firmy.

W ramach usługi rekrutacji proponujemy wygodny system płatności ratalnej i atrakcyjne stawki. Nie ponoszą Państwo również żadnych kosztów przed zakończeniem bezpłatnego dwutygodniowego okresu próbnego, co więcej, w przypadku niezadowolenia z jakości świadczonych przez pracownika usług oferujemy jego bezpłatne zastępstwo!

Odpowiadamy za:

dobór doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników,
• przeprowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z zatrudnieniem pracownika na terenie Polski

2.

Drugą usługą którą oferujemy dla Pracodawców są działania związane z legalizacją pobytu w Polsce (w tym zezwolenia na pracę), w tym:

- przygotowanie niezbędnych do podjęcia pracy dokumentów (zezwoleń na pracę, wniosków wizowych, kart pobytu, dokumentów dla kierowców międzynarodowych)
- organizację podróży do miejsca wykonywania pracy,
- przygotowanie i weryfikację niezbędnych do pracy badań, kursów i szkoleń
- zaznajomienie pracowników z polskimi realiami, pomocą tłumaczy
- rozliczenia płacowe z pracownikami oraz urzędami i instytucjami
- kontrola jakości pracy, doraźna pomoc zatrudnionym, rozwiązywanie problemów.

Nasi współpracownicy pomagają w wypełnieniu wniosków wizowych, zebraniu potrzebnych dokumentów i utrzymywaniu stałego kontaktu z pracownikami. Współpracują także w naszym imieniu z miejscowymi urzędami, na bieżąco monitorując proces uzyskiwania niezbędnych dokumentów.

3.

Leasing pracowniczy to obecnie jedna z najwygodniejszych form zatrudnienia obcokrajowców. W ramach współpracy z Państwem oferujemy nie tylko standardową dla usługi rekrutacji pracowników pomoc przy selekcji i sprowadzeniu pracowników do kraju, ale również przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z obsługą kadrową i legalizacją pracy – w tym wypłaty wynagrodzeń i pokrycie pozostałych kosztów pracowniczych (w tym ZUSu i podatków). Dzięki temu mogą Państwo skupić się na prowadzeniu działalności, sprawy kadrowe pozostawiając w naszych pewnych rękach. System płatności dla leasingu pracowniczego jest oparty o korzystne stawki leasingowe:

W ramach usługi Leasing pracowniczy dla pracowników, zatrudnianych na dłuższy kontrakt (np. rok) koszt całkowity jednej roboczogodziny zaczyna się już od 9,50 zł. W powyższy koszt wliczone są WSZYSTKIE koszty dodatkowe, w tym m.in. składki ubezpieczeniowe, chorobowe, zaliczka na podatek dochodowy, a także marża agencyjna.

Więcej dowiedzieć się o naszych Usługach, można poprzez kontakt telefoniczny z naszym Biurem +48 17 710 5051 lub drogą elektroniczną - biuro@euro-consult.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
REJESTRACJA SP. Z O.O. (SPÓŁKI)Rejestracja Spółki w trybie S24 oraz w trybie standardowym na terytorium Polski, zgodnie z regułami i normami, określonymi przepisami prawa polskiego. Otwarcie Sp. z o.o. (Spolka z o.o.) na terytorium Polski nadaje założycielom możliwość prowadzić dowolną działalność gospodarczą, która nie jest sprzeczna z prawem RP. Rejestracja Sp. z o.o. w trybie S24 - jest najpopularniejsza, najbardziej korzystną formą rejestracji firmy na terytorium Polski.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51