BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Dla pracowników

Aby dołączyć do osób, które szukają pracy w Polsce i Unii Europejskiej z pomocą naszego Biura, należy zgłosić
aplikację ze swoimi danymi oraz dołączyć CV. Pozostałymi działaniami zajmą się już nasze przedstawiciele. Oferujemy dostęp do ofert pracy zarówno z polskich firm, jak i firm z pozostałych krajów Unii Europejskiej.

1. Obsługa wizowa

W zakres działalności naszej agencji wchodzi również przygotowanie niezbędnych do podjęcia pracy dokumentów. Jeżeli konkretna osoba może legalnie podjąć pracę w Polsce, pomagamy w uzyskaniu następujących dokumentów:

• Wizy pracowniczej,
• Karty pobytu,
• Wizy Schengen,
• Pozwolenia na pracę (także przedłużenia).

Każdą osobę traktujemy indywidualnie, przykładając wagę do tego, by poszczególne sprawy zostały szybko i profesjonalnie rozwiązane.
W przypadku nieznajomości języka polskiego zapewniamy pomoc tłumacza w języku angielskim, ukraińskim, lub rosyjskim.
W imieniu pracownika zajmujemy się także uzyskaniem numeru NIP w Urzędzie Skarbowym, pomagamy w zameldowaniu na czas określony oraz w założeniu konta bankowego.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z Urzędami i Ambasadami na terenie całej Europy, odpowiedzialnymi za wydawanie wymienionych wyżej dokumentów, pozwoliły naszej agencji stworzyć narzędzia, które są gwarantem sprawnej i profesjonalnej realizacji całego procesu.

 

2. Kursy języka polskiego

Partnerem naszego Biura jest Szkoła językowa THE BEST, prowadzi indywidualne i grupowe stacjonarne kursy języka polskiego, jak również oferuje kursy języka polskiego on-line.

Na polskim rynku Szkoła THE BEST jest prekursorem nauczania języka polskiego efektywną metodą komunikatywną, łączącą nauczanie stacjonarne i interaktywne kursy online.

Więcej dowiedzieć się o naszych Usługach, można poprzez kontakt telefoniczny z naszym Biurem +48 17 710 5051 lub drogą elektroniczną - biuro@euro-consult.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
POMOC W ZAŁOŻENIU BIZNESU EURO CONSULT Biuro Finansowo- Prawne, oferuje pomoc w założeniu własnego biznesu na terytorium Polski (działalność gospodarcza, osoby prawne). Pomagamy w załatwieniu formalności przy Spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością, obsługę prawną i wsparcie prawne w zakresie prawa polskiego, organizację ewidencji księgowej zgodnie z polskimi standardami, w zakresie Państwa biznesu i prowadzenie bieżącej dokumentacji księgowej.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51