BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Rejestracja spółek

Chciałbyś zarejestrować Spółkę i zastanawiasz z czego zacząć?

Rejestracja spółek

Poniżej przedstawimy Cię informacje o poszczególnych etapach rejestracji Spółki.

Nasza pomoc w procesie zakładania Spółek jest kompletna – od zamiaru utworzenia przedsiębiorstwa w Polsce, aż do zakończenia rejestracji Spółki. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego przeprowadzimy Cię przez wszystkie główne etapy rejestracji Spółki.

Nasze Biuro finansowo-prawne „Euro Consult” z siedzibą w Leżajsku oferuje kompleksowe usługi od pomocy przy wyborze właściwej formy działalności gospodarczej i przygotowaniu umowy Spółki, kontaktu z notariuszem i tłumaczem przysięgłym, aż do rejestracji firmy (Spółki) w celu uzyskania wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego, zgłoszenie firmy do ZUS-u, Urzędu Skarbowego i w banku.

Nasze Biuro finansowo-prawne „Euro Consult” oferuje utworzenie przedsiębiorstwa w bardzo krótkim czasie: do 48 godzin łącznie z dostarczeniem umowy Spółki w formie aktu notarialnego i złożeniem dokumentów rejestracyjnych do odpowiednich urzędów.

Organizujemy również wizyty u notariusza oraz towarzyszymy podczas czynności notarialnej. Pomagamy w zakresie poświadczania dokumentów, usług tłumaczeniowych oraz otworzeniu rachunku bankowego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług finansowo-prawnych, prosimy o kontakt telefoniczny:

+48 17 710 5051 lub e-mail - biuro@euro-consult.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
KSIĘGOWOŚCI, RACHUNKOWOŚĆ Bardzo ważnym momentem dla zarejestrowanego przedsiębiorstwa jest organizacja rachunkowości, która będzie prowadzona w ramach prawa polskiego, a później fachowej obsługi nowo otwartej Firmy. Nasza Spółka gotowa zaproponować cały spektrum usług finansowo-księgowych: od nieprzerwanej ewidencji i koniecznej sprawozdawczości księgowej; do udzielenia fachowych konsultacji podatkowych.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51