BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Rejestracja Spółek w Rosji i na Białorusi

Rosyjski rynek obecnie ma najlepsze warunki podatkowe w Europie. Więc warto zarejestrować własną działalność, lub własną Spółkę z o.o. w Rosji i prowadzić eksport towarów, usług na rynek rosyjski bez pośredników.

Rejestracja firmy na terenie Federacji Rosyjskiej trwa od 3 do 10 dni w zależności od miasta, regionu. W dużych miastach: Moskwa, Sankt-Petersburg rejestracja firmy zajmie do 10 dni. W takich miastach jako Kaliningrad, Niżnij Nowgorod, Kazań, Rostow, Samara, Czelabinsk, Jekaterinburg, Nowosybyrsk założenie firmy rosyjskiej z kapitałem polskim zajmie do 5 dni.

Prawo rosyjskie nie przewiduje ograniczenia działalności wobec firm będących zarejestrowanych przez obcokrajowców w Rosji. Wobec firmy rosyjskiej, należącej do obywatela polskiego, a wykonującej usługi na rynku rosyjskim nie stosuje się specyficznych ograniczeń branżowych.

Najczęściej przedsiębiorcy otwierają Spółki w Rosji. Osoby prawne w Rosji rejestrują się w urzędzie skarbowym, na terenie którego firma będzie działać. Koszty rejestracji spółki w Rosji wynoszą od 3800 PLN i są porównywalne do warunków w Polsce.

Dokumenty niezbędne do rejestracji spółki:

umowa, statut spółki na terenie Rosji
protokół z walnego zgromadzenia wspólników
uchwała o powołania spółki rosyjskiej

Również zapoznaj się z:  - Rejestracja firm na Ukrainie;

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług finansowo-prawnych, prosimy o kontakt telefoniczny:

+48 17 710 5051 lub e-mail - biuro@euro-consult.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
BIURO WIRTUALNEPod czas rejestracji własnej działalności, osoba lub firma musi posiadać własny adres, który zostaje wpisany jako jej adres prawny oraz który wskazuje jej faktyczną lokalizację. Pod tym adresem może znajdować się biuro własne, lub biuro wirtualne. Nasza Firma gotowa zaproponować dla Państwa biura wirtualne w miastach - Kraków, Rzeszów i Leżajsk.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51