BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Rejestracja Spółek w Rosji i na Białorusi

Rosyjski rynek obecnie ma najlepsze warunki podatkowe w Europie. Więc warto zarejestrować własną działalność, lub własną Spółkę z o.o. w Rosji i prowadzić eksport towarów, usług na rynek rosyjski bez pośredników.

Rejestracja firmy na terenie Federacji Rosyjskiej trwa od 3 do 10 dni w zależności od miasta, regionu. W dużych miastach: Moskwa, Sankt-Petersburg rejestracja firmy zajmie do 10 dni. W takich miastach jako Kaliningrad, Niżnij Nowgorod, Kazań, Rostow, Samara, Czelabinsk, Jekaterinburg, Nowosybyrsk założenie firmy rosyjskiej z kapitałem polskim zajmie do 5 dni.

Prawo rosyjskie nie przewiduje ograniczenia działalności wobec firm będących zarejestrowanych przez obcokrajowców w Rosji. Wobec firmy rosyjskiej, należącej do obywatela polskiego, a wykonującej usługi na rynku rosyjskim nie stosuje się specyficznych ograniczeń branżowych.

Najczęściej przedsiębiorcy otwierają Spółki w Rosji. Osoby prawne w Rosji rejestrują się w urzędzie skarbowym, na terenie którego firma będzie działać. Koszty rejestracji spółki w Rosji wynoszą od 3800 PLN i są porównywalne do warunków w Polsce.

Dokumenty niezbędne do rejestracji spółki:

umowa, statut spółki na terenie Rosji
protokół z walnego zgromadzenia wspólników
uchwała o powołania spółki rosyjskiej

Również zapoznaj się z:  - Rejestracja firm na Ukrainie;

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług finansowo-prawnych, prosimy o kontakt telefoniczny:

+48 17 710 5051 lub e-mail - biuro@euro-consult.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
REJESTRACJA SP. Z O.O. (SPÓŁKI)Rejestracja Spółki w trybie S24 oraz w trybie standardowym na terytorium Polski, zgodnie z regułami i normami, określonymi przepisami prawa polskiego. Otwarcie Sp. z o.o. (Spolka z o.o.) na terytorium Polski nadaje założycielom możliwość prowadzić dowolną działalność gospodarczą, która nie jest sprzeczna z prawem RP. Rejestracja Sp. z o.o. w trybie S24 - jest najpopularniejsza, najbardziej korzystną formą rejestracji firmy na terytorium Polski.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51