BIURO FINANSOWO-PRAWNE Euro Consult ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk Tel: +48 17 710 50 51 E-mail: biuro@euro-consult.plON-LINE

Biura wirtualne Rzeszów, Kraków, Leżajsk

 

Czy możesz zaoszczędzić na prowadzeniu biura?

Dla udanej rejestracji firmy niezbędna jest obecność adresu prawnego, który jest potrzebny do złożenia dokumentów celem zarejestrowania firmy w organach administracji państwowej. Adres prawny jest potrzebny dla Państwa nowej firmy do korespondencji przychodzącej i wychodzącej ,która będzie wskazywać na dokładną lokalizację firmy.
Aktualnie, adres prawny firmy może być przedstawiony przez adres pocztowy dzierżawionego czy nabytego pomieszczenia, w którym znajduje się biuro, wskazany przy rejestracji.
Jednak dość często nie jest łatwo nabyć pomieszczenie biurowe czy dzierżawić biuro w Polsce.
Jeżeli firma dopiero zaczyna swoją działalność biznesową, stara się oszczędnie wykorzystywać środki finansowe i nie ma możliwość zatrudnienia pracownika do obsługi sekretariatu wówczas najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie tych obowiązków do specjalnej firmy.

Rozwiązaniem dla takiego problemu może być dzierżawa biura wirtualnego, które jest alternatywą dla firmy, która chciałyby mieć swój adres prawny w Polsce. Biuro i sekretariat wirtualny -  są to usługi, które firma  Finansowo-Prawna  "Еuro Consult" oferuje   dla początkujących firm i które myślą o zaoszczędzeniu wydatków . Obecnie usługa  biura wirtualnego w Polsce jest bardzo popularna i Firma  "Еuro Consult" jest gotowa zaoferować Państwu  taką usługę.

Biuro wirtualne  jest usługą opartą na nadaniu pełnego kompleksu usług biurowych bez konieczności fizycznej obecności klienta. Klienci  firmy  "Еuro Consult" otrzymują możliwość zarejestrowania swojej firmy w naszym biurze wirtualnym  z możliwością użycia go do służbowych spraw z kontrahentami  czy partnerami w biznesie.

Biuro wirtualne  jest alternatywą dla dzierżawy biura. Firma  "Еuro Consult" posiada lokalizacje  w prestiżowych rejonach miast takich  jak Kraków,  Leżajsk i Rzeszów oraz  pełny pakiet usług do obsługi Państwa poczty elektronicznej, faksów, numerów telefonicznych oraz organizację spotkań. Mimo to, że mają Państwo w swoim rozporządzeniu biuro wirtualne, można również  wykorzystać ten adres w uzgodnione godziny, do spotkań z kontrahentami czy partnerami w biznesie.
Firma "Еuro Consult" oferuje stabilną i długoterminową współpracę.
Możliwość wynajęcia biura wirtualnego idealnie pasuje dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swój biznes z użyciem minimalnych kosztów lub obniżyć koszt istniejący. Przy rejestracji w biurze wirtualnym mają Państwo  niższe koszty niż przy dzierżawie pomieszczenia i nie mają Państwo opłat związanych z zatrudnieniem pracowników do obsługi biura.  Znajdując się za granicą, mogą Państwo prowadzić pełnowartościową działalność.

Wirtualne biuro w Polsce
- otrzymywanie adresu dla rejestracji firmy i pocztowego adresu do korespondencji;
- skanowanie otrzymanej korespondencji i wysyłka kopii na pocztę elektroniczną;
- przechowywanie dokumentacji i korespondencji;
- wynajem sali konferencyjnej czy pokoju;

Zamawiając wirtualne biuro w Polsce, mogą Państwo otrzymać realny, prawny adres swojej firmy w najbardziej prestiżowej okolicy, co może zwiększyć rating spółki. Przy czym czynsz będzie niższy, niż opłata za realnie wynajmowanie biura w tej samej okolicy.

Biura wirtualne nadawane jest spółkom " Euro Consult " Krakowie i Rzeszowie .

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo do dyspozycji w pełni wyposażone,  realne biuro, gotowe na Państwa przybycie. Asystentki oferują profesjonalną obsługę  zarówno Państwu jak i Państwa kontrahentom. Do Państwa dyspozycji oddajemy  również w pełni wyposażone sale szkoleniowe i konferencyjną przeznaczone dla 8, 12,  15 i 30 osób.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług finansowo-prawnych, prosimy o kontakt telefoniczny:

+48 17 710 5051 lub e-mail - biuro@euro-consult.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
BIURO WIRTUALNEPod czas rejestracji własnej działalności, osoba lub firma musi posiadać własny adres, który zostaje wpisany jako jej adres prawny oraz który wskazuje jej faktyczną lokalizację. Pod tym adresem może znajdować się biuro własne, lub biuro wirtualne. Nasza Firma gotowa zaproponować dla Państwa biura wirtualne w miastach - Kraków, Rzeszów i Leżajsk.
© BIURO FINANSOWO-PRAWNE ul. Franciszkańska 1, pok 104 37-300 Leżajsk E-mail: biuro@euro-consult.pl Tel: +48 17 710 50 51